top of page

O nas

Jeśli szukasz rzetelnego i sprawnego usługodawcy to dobrze trafiłeś. Głównym zadaniem naszej działalności jest wykonywanie odwiertów pod studnie głębinowe oraz gruntowe kolektory pionowe . Studnie głębinowe pozwalają zaoszczędzić zasoby wody pitnej, zdatnej do spożycia, a często wykorzystywanej do nawadniania ogrodów. Odwierty studni głębinowych są niezbędne tam gdzie sieć wodociągowa nie jest dostępna. Studnia taka dostarcza klientowi wodę przeznaczoną do użytku domowego. Wykonujemy studnie o bardzo dużej wydajnosci służące miedzy innyymi do podlewania boisk piłkarskich lub szkółek roślin. Gruntowe kolektory pionowe stanowią źródło energii dla pomp ciepła, które poprzez szereg działań ogrzewają nasz budynek. Wielkość wykonywanej instalacji należy dopasować do ciepła wykorzystywanego przez cały rok w budynku. Studnie Głębinowe oraz Instalacje Pomp Ciepła wykonujemy kompleksowo.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, posiadamy wiertnice o wysokich osiągach a zarazem małych gabarytach. Wykonujemy otwory w każdych warunkach geologicznych jak sypkich tak i skalistych, wkorzystując przy tym nowoczesne metody odpowiednio dopasowane do warunków, a przy tym specjalnistyczne narzędzia. Używamy najwyższej jakości materiały, posiadające odpowiednie certyfikaty. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie, które wyróżnia nas spośród innych firm z banży. Dzięki niemu jesteśmy w stanie określic zasobność danych terenów w podłoża wodonośne i udzielić niezbednych informacji klientowi. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi i zadba o wszystkie Twoje potrzeby. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy chętnie zajmą się wszystkim, od skomplikowanych i dużych projektów budowlanych po mniejsze zlecenia. Zawsze dążymy do perfekcji i dajemy z siebie wszystko, aby w pełni zadowolić naszych klientów. Stosujemy najnowsze technologie oraz staramy się jak najmniej ingerować w posesję klienta. Jesteśmy firmą godną zaufania, zapewniamy rzetelne wykonanie każdego zadania. Przejrzyj nasze usługi i skontaktuj się z nami aby otrzymać bezpłatna wycenę. Zadzwoń do nas jeszcze dzisiaj.

Nasza firma specjalizuje się w pracach wiertniczych oraz instalatorskich od ponad 20 lat. Ogromnym priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu przekazywanemu z pokolenia na pokolenie prace wykonujemy na najwyższym poziomie. 

bottom of page